اتحاد الطلاب الايرانيين اصدروا بيانا ضد علي عبدالله صالح

الكاتب : رمزي رمزي   المشاهدات : 461   الردود : 2    ‏2007-03-04
    مشاركة رقم : 1    ‏2007-03-04
 1. رمزي رمزي

  رمزي رمزي عضو نشيط

  التسجيل :
  ‏2006-01-13
  المشاركات:
  311
  الإعجاب :
  0
  اصدر اتحاد الطلاب الايرانيين في العالم الاسلامي بيانا نددوا فيه بالرئيس الدكتاتوري علي عبدالله صالح وطالبوا بأيقاف المجازر الكبرى ضد الشيعة الزيدية في اليمن كما حملوا الرئيس
  جمع التبعات التي تحدث للشيعة الزيدية في اليمن وهددوا الرئيس اليمني انهم لن يسكتوا
  إزاء مايحدث لاخونهم في صعده كما اشاروا بانهم سوف يسعون الى الوقوف امام الدول
  التي تشجع الرئيس اليمني على قتل شيعة اهل البيت في صعدة .  وهذ1 هو نص البيان باللغة الفارسية :

  جنبش دانشجويان جهان اسلام» درباره‌ي كشتار شيعيان يمن بيانيه‌اي صادر كردند.

  به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در اين بيانيه آمده است: «چند سالي است كه منطقه‌ي خاورميانه به عرصه‌اي براي هجوم آشكار و همه‌جانبه‌ي استكبار جهاني به سركردگي آمريكاي غدار عليه ملت‌هاي مسلمان تبديل شده و روزي نيست كه دل‌هاي آحاد مسلمين از فجايع به وجود آمده توسط اين جنايتكاران به درد نيايد. در اين ميان حاكمان جابر و دست‌نشانده‌ي مستكبران غربي كه شر و نكبت‌شان همواره گريبانگير امت اسلامي بوده و گوش به فرماني آنها از اربابان آمريكايي خود از ديگر آلام مسلمين است، به پيروي از سياست‌هاي ابرقدرت‌هاي زورگوي جهان در حال ظلم و ستم به ملت‌هاي منطقه هستند. در كنار كشتارهاي وسيع مسلمين در كشورهاي عراق، افغانستان، فلسطين و لبنان.

  اين روزها شاهد آنيم كه در كشور مسلمان يمن و به دست حاكمان جور اين كشور، شيعيان در معرض كشتاري وحشيانه قرار گرفته‌اند و علي عبدالله صالح حاكم دست‌نشانده‌ي آمريكا در اين كشور عامل جنايت و فجايعي است كه مسلمانان و خصوصا شيعيان آن كشور را تحت فشار قرار داده است. اين ژنرال نظامي مغرور در چند روز اخير همراه و همگام با اربابان زورگوي غربي‌اش دور تازه‌اي از كشتار در استان شيعه‌نشين صعده آغاز كرده و بسياري از مردم بي‌گناه آن ديار را به خاك و خون كشيده و اين درحالي است كه جنايات ارتش به رهبري علي عبدالله صالح با مقاومت جانانه‌ي مبارزان و جوانان شيعه روبرو شده است. بي‌شك مسوول فجايعي كه وي به بار مي‌آورد دولت آمريكاست كه با حمايت‌هاي بي‌دريغ خود از اين مزدور خبيث به دنبال اجراي سياست‌هاي استعماري خود در منطقه‌ي خاورميانه است.»

  در اين بيانيه ابراز عقيده شده است: « در اين ميان رژيم سعودي هم كه به يمن به عنوان حياط خلوت خود مي‌نگرد با اعمال نفوذها و شيطنت‌هاي پياپي خود در وخيم‌تر شدن اوضاع شيعيان بي‌تاثير نبوده است. شگفت‌انگيزتر از همه سكوت محافل داخلي جمهوري اسلامي ايران به عنوان حامي مستضعفين جهان در واكنش نسبت به اين ظلم آشكار و حتي انتقال اخبار آن به ملت ايران است. امروز واقعه‌ي كشتار مسلمانان يمن نه تنها از جانب صدا و سيماي جمهوري اسلامي سانسور كامل خبري شده است، بلكه نهادهاي ديپلماتيك ذيربط با اين موضوع نيز مهر سكوت بر لب زده‌اند و گويي اين كلام گهربار به دست فراموشي سپرده شده است كه اگر كسي نداي مسلماني را شنيد كه از مسلمانان استمداد مي‌كند و نسبت به آن ندا بي‌توجه بود، مسلمان نيست.»

  نويسندگان اين بيانيه خاطرنشان كرده‌اند: « در پايان به دستگاه ديپلماتيك كشور گوشزد مي‌كنيم كه مبادا مصلحت‌انديشي‌ها و فرو رفتن در محاسبات سياسي، آنها را از وظيفه‌ي اصلي خود كه همان حمايت از مستضعفين جهان است باز دارد. امروز حمايت از مستضعفان يمن و عكس‌العمل ديپلماتيك نسبت به حكام جور آن كشور حداقل كاري است كه از اين مجموعه انتظار مي‌رود و به كشورهاي عربي حامي دولت نظامي عبدالله صالح نيز هشدار مي‌دهيم كه با حمايت از اين دولت جنايتكار راه را بر مسلمان‌كش در منطقه همواره ننمايند.»

  http://mouood.org/index.php?option=com_.......&task=view&id=4445&Itemid=2
   
 2.   مشاركة رقم : 2    ‏2007-03-04
 3. wail66

  wail66 عضو متميّز

  التسجيل :
  ‏2006-11-15
  المشاركات:
  1,863
  الإعجاب :
  0
  ما عد ناقصين الا يجوا الايرانيين يكتبوا في المجلس اليمني :p :p
   
 4.   مشاركة رقم : 3    ‏2007-03-04
 5. الرجل الاخر

  الرجل الاخر قلم فضي

  التسجيل :
  ‏2006-10-22
  المشاركات:
  4,947
  الإعجاب :
  0
  اخرج برع يا فارسي يا مجوسي

  برع من ارض الايمان و شل معك خبرتك